AntiVirus v0.4 - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Suspicion on a virus
lt: Įtarimas dėl viruso

en: The daily antivirus scan of your blog suggests alarm.
lt: Kasdieninė virusų apsauga jūsų bloge problemos

en: AntiVirus for WordPress
lt: Wordpress Antivirus

en: requires at least WordPress 2.6
lt: reikalinga bent WordPress 2.6

en: Manual scan
lt: Rankinis skenavimas

en: Plugin
lt: Priedas

en: Version
lt: Versija

en: Author
lt: Autorius

en: There is no virus
lt: Jokių virusų nebuvo rasta!

en: View line
lt: Žiūrėti

en: Scan finished
lt: Skenavimas baigtas

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Enable the daily antivirus scan and send the administrator an e-mail if suspicion on a virus
lt: Įjungti kasdieninį virusų skenavimą ir jeigu virusas bus rastas informuoti administratorių el-paštu apie virusus.

en: Last
lt: Paskutinis

en: Alternate e-mail address
lt: Alternatyvus e-mail adresas

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Scan the templates now
lt: Skenuoti temą dabar

en: About
lt: Apie
